Ciało,  Dusza,  Umysł,  Wydarzenia

Wakacyjna joga i ajurweda z Piyushem Mittalem

Kochani Jogini,

Jak najlepiej zacząć wakacje? Odnajdując spokój, harmonię, równowagę i piękno dzięki praktyce jogi, pranajamy w przepięknych nadmorskich klimatach. Po każdym z naszych 3 dniowych warsztatów słyszymy, że to za krótko, że chciałoby się więcej popraktykować, zagłębić w tajniki ajurwedy. Zatem teraz jest okazja J. Zapraszamy na cały tydzień z jogą i ajurwedą z Piyushem Mittalem. Piyush jest nauczycielem, który zabierze nas do źródeł jogi, pozwoli zrozumieć, że joga to coś znacznie więcej niż asany.

Codziennie będziemy praktykować jogę wg Jogasutr Patańdźalego, pogłębimy oddech poprzez ćwiczenia pranajamy, do której Piyush przykłada ogromną wagę, medytację, nidra jogę, poznamy punkty marma. Dowiemy się co to jest ciało fizyczne, subtelne i przyczynowe. Dzięki wiedzy z zakresu ajurwedy poznamy wiele wskazówek jak poprawić swoje zdrowie, życie, samopoczucie. Zapraszamy.  Nie zwlekajcie z decyzją, bo w tym roku robimy tylko jedne wakacyjne warsztaty nad morzem 🙂.

Do zobaczenia 🙂

Ania

PROWADZĄCY

Piyush Mittal – jest uczniem jogguru Chandra Mohan Bhandari, od którego uzyskał – i bezustannie otrzymuje – olbrzymią wiedzę na temat medytacji, uzdrawiającego oddechu (pranajamy) oraz uważności (mindfulness). Na warszawskiej Politechnice ukończył Informatykę i Zarządzanie. Doświadczenie w przekazywaniu głębi indyjskiej sztuki dbania o ciało, umysł i ducha zdobył, z jednej strony, jako dyrektor i prezes Hotelu Pałacu Sulisław oraz Instytutu zajmującego się jogą i ajurwedą, działającego przy Hotelu Pałac Sulisław, a z drugiej strony, jako organizator czterech międzynarodowych konferencji jogi i ajurwedy w latach 2013-2017. Na studiach podyplomowych pt. Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim, prowadzi zajęcia z mindfulnessu.

Założyciel Instytutu Jogi i Ajurwedy – Nirmala, z siedzibą we Wrocławiu.

Miejsce –Margo, Lawendowy Zakątek

Margo, Lawendowy Zakątek – Ośrodek wypoczynkowy Margo położony jest w niezwykle urokliwej nadmorskiej wsi Karwieńskie Błota. Wieś ta usytuowana jest w malowniczym miejscu, na samym skraju Rezerwatu Przyrody Widowo, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja ośrodka na mało zaludnionym terenie sprawia, że znajdująca się w niewielkiej odległości od ośrodka piękna, szeroka, piaszczysta plaża nie jest zatłoczona nawet w sezonie letnim.

Ośrodek dysponuje komfortowymi apartamentami z balkonem. Na terenie ośrodka znajduje się też kryty basen i sauny.

Dojazd: Karwieńskie Błota, ok 1 h z Trójmiasta.

WARUNKI

Cena: 1940 zł

Cena obejmuje:

  • Pełne pyszne wegetariańskie wyżywienie
  • Noclegi w pokoju 2-os.
  • Zajęcia jogi i wykłady

Osoba towarzysząca (nie biorąca udziału w praktyce i wykładach) – 1140 zł

 

Rezerwacji można dokonać wpłacając 900 zł zaliczki na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: annakazmierczak21@gmail.com. Zaliczka nie podlega zwrotowi. (Tylko w przypadku odwołania z winy uczestnika. Zaliczka może przejść na nowego wskazanego uczestnika). Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia warsztatów.
Nazwa odbiorcy: Anna Kaźmierczak
Nr konta: 93 1440 1185 0000 0000 0626 6428

Tytułem: warsztaty Wakacje, imię i nazwisko

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/271913180012078/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: